Станом на сьогодні у нас: 141825 рефератів та курсових робіт
Правила Тор 100 Придбати абонемент Технічна підтримка
Скористайтеся пошуком, наприклад Реферат        Грубий пошук Точний пошук
Вхід в абонементПрикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

КУРСОВА РОБОТА

На тему: Аналіз технологій надання готельних послуг

На прикладі: готелю «Надія»

 

Вступ

Наше сьогодення – час, коли молода самостійна Україна робить кроки до інтеграції в Європу, в світ, де господарюють економіки з високорозвинутими технологіями.

Ринковий готельний бізнес, якого ми прагнемо досягти, неможливий без загальноукраїнських нормативних технологічних засад, особливо в галузі гостинності, яку можна вважати національною рисою українського народу. Усім відома традиція зустрічати почесних гостей хлібом-сіллю.

Слово “гостинність” (фр. hospice) означає “притулок подорожніх”, “благодійний дім”.

Гостинність як науковий термін визначає систему заходів та поря-док їх здійснення з метою задоволення найрізноманітніших побутових, господарчих і культурних запитів гостей туристських підприємств, їх запобігливого обслуговування наданням низки послуг.

Послуга — це результат безпосередньої взаємодії виконавця та спо-живача, а також особиста діяльність виконавця, спрямована на задово-лення потреб споживача.

Готельна послуга - це результат діяльності готельного підприємства, спрямованої на задоволення відповідних потреб туриста.

Засоби розміщення класифікуються за багатьма ознаками. Є готель-ні, підприємства і додаткові засоби розміщення. Готелі відрізняються залежно від розташування, набору і вартості послуг, що надаються, рів-ня обслуговування і кількості номерів, форми власності та ін.

За роки незалежності в Україні досягнуто певних успіхів у розвитку індустрії туризму і готельного господарства. Вітчизняна туристська сфера стає невід'ємною складовою світового туристського ринку. У 1997 р. у м. Стамбулі на XII Генеральній Асамблеї Всесвітньої туристської ор-ганізації (ВТО) Україну було прийнято дійсним членом цієї впливової міжнародної міжурядової організації, що об'єднує 138 країн світу. Свідченням високого авторитету України у світовій туристській спіль-ноті стало обрання її до складу Виконавчої Ради ВТО. У Діловій Раді ВТО Україну представляє Київський інститут туризму, економіки і пра-ва, готельний комплекс "Дніпро" та Київська міська державна адміні-страція.

1.1. Загальна характеристики готелю «Надія»

Івано-Франківськ – центр Прикарпаття, передгір’я мальовничих Карпат, одне з найбiльших i найдревнiших мiст цього регіону, яке було засноване в середині ХVII ст, а в 1662 роцi отримало Магдебурзьке право. Впродовж багатьох епох час залишав свiй вiдбиток на його обличчi. Давня ахiтектура центральної частини мiста і неповторна краса Карпатських гiр приваблюють туристiв у всi пори року. Отож і не дивно, що саме в такому мальовничому місті знаходиться готель "Надія". Готель розташований в самому центрi мiста поруч iз музично-драматичним театром iм.I.Франкa, головпоштамтом, магазином "Делiкатес", залiзничним вокзалом.

Готель на 385 мiсць, який відповідає усім сучасним вимогам. Кожний номер має всi зручності, в тому числi телефон, телевiзор, кабельне телебачення, холодильник. У вартість проживання включено сніданок у ресторані (шведський стіл). По бажанню офіціанти ресторану можуть обслужити у номері. При готелі є автостоянка з охороною на 140 місць. Для вiдпочинку готель пропонує широкий вибiр захоплюючих подорожей мальовничими куточками Карпат, вiдвiдання єдиного в свiтi музею "Гуцульщина" в м.Коломиї, Манявського скиту (одного з найдавнiших в регiонi монастирiв), Яблунецького перевалу, мiст Косова, Галича, перлини Карпат - Яремчi, мiста водоспадiв, легенд та печер народного повстанця Олекси Довбуша. Всi подорожi супроводжують професiйнi екскурсоводи та перекладачi, отже можна не тiльки побичити гарнi краєвиди, а й познайомитись з iсторiєю, традицiями та легендами краю.

При поселенні в двомісний номер однієї особи плата за номер зменшується на 25 грн. При поселенні у номер трьох чоловік стягується додаткова оплата - 55 грн.(проживання) +25 грн.(сніданок).

Готель надає такі послуги: автостоянка, таксі, магазин, обмін валют, Інтернет, ресторан, кафе, пачечна, прасувальня, послуги перекладача, конференц-зал, банкетний зал, організація семінарів та бізнес-зустрічей, фуршетів.

1.1.1. Місце розташування, підпорядкованість, призначення, місткість, поверховість, рівень комфорту

Сучасний розвиток готельної справи у світовій практиці пропонує клієнтові різноманітний готельний сервіс в залежності від цін, що складаються на ринках цих послуг. Щороку засоби масової інформації повідомляють численну клієнтуру на нові форми діяльності в даному виді сервісу.

Велике розмаїття підприємств готельного сервісу, а також періодична поява нових їх видів робить будь-яку систематизацію типів і характеристик підприємств розміщення досить умовною. Сучасні готелі відрізняються за призначенням, місткістю, поверховістю, типами конструкцій, рівнями комфорту, режимами експлуатації (цілорічні, сезонні), місцем розташування (місто, курорт тощо),


Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14