Станом на сьогодні у нас: 141825 рефератів та курсових робіт
Правила Тор 100 Придбати абонемент Технічна підтримка
Скористайтеся пошуком, наприклад Реферат        Грубий пошук Точний пошук
Вхід в абонементВашему вниманию предоставлен раздел "Расписание рейсов", где находится информация о состоянии рейсов на данное время (прибытие

Курсова робота на тему: Обслуговування в аеропорті “Київ”

Зміст

ВСТУП

На відстані 8 км від центру Києва, практично в межах міста розташований муніципальний аеропорт "Київ" (Жуляни). Це дає можливість в термін 2-3 години дістатись з кожної області до столиці України, державних та ділових установ.

Біля аеропорту проходять головні залізничні та автомобільні магістралі, що дає можливість за лічені хвилини дістатись до залізничного вокзалу та за незначний час - до аеропорту "Бориспіль".

Керівництво аеропорту приділяє велику увагу створенню сприятливих умов для діяльності ділових осіб, невеликих туристичних груп, бізнес-польотів, поштових перевезень. Цим воно прагне внести свій вклад у розвиток економіки міста і держави в цілому.

В курсовій роботі буде детально розглянуті особливості обслуговування в аеропорті „Київ”.

Мета курсової роботи дати опис всім процесам обслуговування іноземних туристів та громадян України в аеропорті „Київ”, а також дати головні напрямки подальшого удосконалення роботи аеропорту.

Актуальність обраної теми визначається необхідністю створення в Києві розгалуженої туристичної інфраструктури з високоякісним обслуговуванням. Аеропослуги є важливою складовою туристичної індустрії, тому вони вимагають особливої уваги до своїх послуг, а також їх подальшого удосконалення.

Для досягнення поставленої мети автор ставить такі завдання:

Дати загальну характеристику аеропорту та його складовим;

Детально описати можливості та особливості служб обслуговування туристів в аеропорті „Київ”: перевезення багажу, вантажів, оформлення документів, забезпечення безпеки перельотів та додаткові послуги;

Визначити головні напрямки реконструкції та удосконалення аеропорту „Київ”.

Джерельна база курсової роботи визначається насамперед спеціальними буклетами та проспектами КП МА "Київ", які можна отримати у менеджерів чи адміністрації аеропорту. Також використовуються періодичні видання, які час від часу висвітлюють життя аеропортів: „Бізнес”, „Діловий тиждень” та ін.

Структурно робота складається з вступу, трьох розділів, висновків, використаної літератури та додатків.

1. АЕРОПОРТ “КИЇВ”

Напрямок діяльності підприємства в даний час:

обслуговування пасажирських і вантажних перевезень в аеропорті "Київ";

забезпечення стоянки повітряних судів;

надання аеропортових, готельних і інших послуг.

Пропускна здатність діючого аеровокзалу складає 180 пасажирів у годину. Загальна площа землевідводу надана в користування аеропорту - 265,7 га; у тому числі зайнято аеродромом - 245,8 га, службово-технічною територією -19,9 га. Аеродром аеропорту "Київ" (Жуляни) відповідає класу "У", має злітно-посадочну смугу зі штучним покриттям розмірами 2160х49 м, у даний час експлуатується 1800 м. Забезпечує прийом літаків типу ЯК-42, ЯК-40, АН-24, АН-26, АН-30, Л-410, іноземних SAAB-340, Falcon-50, Falcon-20-5, DA-20, DA-50, HS-25 і подібних їм.

Конкуренція:

Аеропорт "Бориспіль"

Обсяг виробництва і послуг, отриманих у 2001 році:

Назва | Од. виміру | Обсяг | Доход, тис. $

Літако-вильоти | од. | 7178 | 570,9

Відправлено пасажирів | тис. пас. | 115,8 | 392,0

Інші авіаційні послуги | - | - | 258,6

Послуги неавіаційної сфери | - | - | 789,0

Усього | - | - | 2010,5

Споживачі:

Авіакомпанії України державні і приватні, авіаремонтні державні і приватні підприємства, комерційні фірми, туристичні фірми, закордонні компанії.

Забезпечення ресурсами:

Виробничі площі - 50%; устаткування - 50%; теплоенергозабеспечення - 90%; сировина - 80%; технології - 70%; транспорт - 60%; персонал -60%; зв'язок - 50%.

Основна продукція:

Прийом, обслуговування і випуск літаків, комерційне обслуговування, готельні послуги.

Додаткова продукція:

Послуги транспорту, зв'язку, комунальні. Оренда приміщень, паркінг, автосервіс.

Статутний фонд підприємства по комерційній оцінці:

Близько 40,0 млн.дол.США

Рік підстави:

Аеропорт існує з 1944 р., а як КП МА "Київ"(Жуляни)- з 1994 р.

Кількість працюючих - 630 чол.

Форма власності:

Комунальна. Діловий тиждень. - № 10. – К., 2000. – С.: 23-24.

Аеропорт займає територію площею 265 га. Має одну злітно-посадкову смугу довжиною 1800 м і завширшки 49 м. Послугами аеропорту користується ремонтний завод цивільної авіації.

В аеропорті відкрито зали VIP та офіційних делегацій, створено сприятливі умови для роботи авіакомпаній, що організовують рейси з КП МА "Київ", обладнано новий касовий зал і мінібар.

Аеропорт має можливості у розширенні мережі бізнес-польотів, подальшому розвитку інфраструктури для надання додаткових послуг представництвам авіакомпаній, туристичним агентствам, населенню та гостям міста.

На території аеропорту знаходяться: каси по продажу авіаквитків, представництва авіакомпаній, пункт митного контролю, служба перевезень, зал офіційних делегацій, поштове


Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10